top of page
  • Writer's pictureLina Niki

Kas nutinka, kuomet nustoji skųstis ir pradedi dėkoti?

Vieną dieną pabundu ir galvoju, kodėl DĖKINGUMO ŽURNALO jau ketverius metus žmonės nori? Kodėl apie dėkingumą prieš ketverius metus šnekėjo vienas kitas žmogus, o dabar visi koučeriai, lektoriai, mokytojai ir kiti -ojai visus kviečia būti dėkingus? Nes dėkingumas veikia, mielas drauge!


Prieš dešimt metų uždaviau sau klausimą: “Ką daro sėkmingi žmonės ir ko nedaro nesėkmingi?” Nepatikėsite! Sėkmingi - kas rytą dėkoja, nesėkmingi - kas rytą dejuoja. Kaip Dievą myliu, pridėjau ranką prie krūtinės ir nuo tos dienos - kas ryta dėkoju ir dėkoju. Ar sėkminga tapau? Manau, kad taip (pagal mano kriterijus).Mielas drauge, gali keikti mane, pirštu prie smilkinio pasukinėti arba pritarti man, tačiau aš tau atskleisiu paprastą paslaptį - Visata/Dievas/Aukščiausioji dvasia turi puikią sistemą. Sistema veikia taip - už ką dėkosi, to dauginsis. Padėkojai už stiklinę vandens, gausi visą ąsotį. Džiaugiesi centą radęs, tau duos visą 1000 centų. Viskas labai paprasta. IR taip pat viskas vyksta atvirkštine seka. Skundiesi? Gausi dar daugiau už ką pasiskųsti. Jeigu atsikeli ryte ir pradedi mintyse savo maldelę deklamuoti: “Bl****, ir vėl į tą darbą; Tie vaikai! Dar juos į mokyklą nuvežti!...” Bet tu viso to š**** ir prašei, tik pamiršai apie tai, ane? Nesiskųsk, mielas žmogau, kad maistas ant tavo lėkštės neskanus, kuomet TAVO VIENINTELIS TIKSLAS BUVO PAVALGYTI.


Vinstonas Čerčilis mėgo pasakoti istoriją apie berniuką, kuris nukrito nuo prieplaukos molo į jūrą. Vienas senas jūrininkas nėrė į putojančias bangas ir ištraukė jį į krantą. Po dviejų dienų berniuko mama atėjo į prieplauką ieškodama jūrininko, kuris išgelbėjo jos sūnų. Moteris paklausė:
"Tai jūs nėrėte į vandenį ir išgelbėjote sūnaus gyvybę?"
"Aš", - atsakė jūreivis.
Tada motina pasipiktinusi paklausė:
"O kurgi tada jo kepurė?"

Tačiau Dievas/Visata/Aukštoji dvasia yra teisingas - visuomet duos daugiau to, už ką padėkosi. BET jeigu pamatys, kad tai, ko prašai, nevertini, jis tikrai neduos dėl vienintelės priežasties - kad apsaugotų tave. Kodėl turtingieji turi vis daugiau ir daugiau? O tie, kurie laimi loterijoje didelę sumą pinigų, labai greitai jos netenka? Nes nesugeba susitvarkyti, tai per sunki našta. Juk pastoviai skundiesi: neturiu to, neturiu ano, tas negeras, ketvirtas prastas… Dievas pristabdo, atsitraukia ir sako: “Ne ne, šiam žmogui per daug visko. Jis tik skundžiasi ir skundžiasi. Reikia atimti, kad

mažiau skųstųsi.” Ar ne taip viskas vyksta?


Nr. 1 priežastis, kodėl Dievas Jūsų nelaimina ir kodėl stebuklai nevyksta jūsų gyvenime - nes skundžiatės, o ne dėkojate už tai, ką jau turite. Priežastis, kodėl aš turiu tai, ko noriu ir gausiu dar daugiau, ko noriu, nes aš KASDIEN DĖKOJU už tai, ką turiu, net ir už arbatinuką. Tai nieko nekainuoja (tik popieriaus lapo ir tušinuko reikia), dėkingumas lengvas, kaip plunksna. Įsidedi į kišenę ir keliauji su juo po pasaulį.


Kuomet dieną pradedi su dėkingumu, Dievas skuba su palaiminimu į Tavo gyvenimą ir visko daugėja, pasaulis gražėja, šypsena ant tavo veido kaip deimantas ryškėja. Tad dėkok už maistą, vandenį, elektrą, namus, lovą, patalynę, drabužius, pinigus, telefoną, internetą… Atsimink, dėkingumas - sėkmingų žmonių įprotis. KARTĄ JO PARAGAVĘS, NEGALI SUSTOTI.81 views0 comments
bottom of page