DSC_09 (2).jpg

Ar DĖKINGUMO jausmas daro stebuklus?


Stebuklus daro dėkingi žmonės, o dėkingumas tampa jų įrankiu. Moksliniai tyrimai patvirtina, jog dėkingumas žmonėms suteikia pasitikėjimo savimi (deja, mums labai jo trūksta); dėkingi žmonės yra 25 proc. laimingesni; mažiau patiria streso ir depresijos; daugiau pasiekia; yra dosnesni; atsparesni traumoms; daugiau sportuoja ir yra aktyvesni; daugiau padeda kitiems. 

DĖKINGUMO ŽURNALAS - tai įrankis / darbo knyga su gidu, kurį rašai Tu, kad Tavo pasaulis taptų dar gražesniu bei ypatingesniu ♥

Tikslas - 10 000 000 laimingų ir dėkingų žmonių pasaulyje!

Kas yra DĖKINGUMO ŽURNALAS?


Tai Tavo asmeninė knyga bei dienoraštis, kurį pildai remiantis 19 puslapių gidu. 
Dėkingumo žurnalas ypatingas tuo, jog į jį sudėta daug mokslinių tyrimų pratimų pavidalu ir pateikta labai maloniu būdu, todėl Tau bus labai lengva juo naudotis, o svarbiausia – kad jie yra veiksmingi! Su kiekvienu pratimu yra supažindinama DŽ įvade, kuris yra trumpas, tačiau aiškus ir labai reikšmingas, nes jį gerai supratus, galima gauti daug naudos. 

Kaip pildyti DĖKINGUMO ŽURNALĄ? 


Kiekvieną dieną Tavęs laukia 3 pratimai ryte bei 2 vakare, o tuščias lapas šalia yra skirtas Tavo mintims, užrašams, atsiminimams, piešiniams... 

DŽ išparduota
kaip pildyti DZ.png
DŽ išparduota

"Maža DIDELĖ knygutė. Turbūt taip tiksliausiai ir trumpiausiai galėčiau apibūdinti "Dėkingumo žurnalą". Tai labai nesudėtingas ir paprastas būdas, kaip galima išmokti valdyti savo gyvenimą, įtakoti mintis, pakeisti savo požiūrį ir apskritai - išmokti priimti tai, kas vyksta aplink tave, tiesiog natūralu, taip turi būti. O jeigu kažkas mūsų netenkina - judinkimės, keiskimės patys, visaip! 
Man patiko tai, kad tik pradėjau pildyti šį žurnalą, pradžioje buvo žinutė, kad jau vos po kelių savaičių pradeda keistis tavo gyvenimas. Na, man taip nebuvo, žinot kodėl? Nes iš pradžių aš save blokavau, kaip ir dauguma žmonių: kažkiek papildžiau, bet nesupratau visos esmės ir idėjos iki galo, todėl kai gyvenime pasidarė tikrai sunku (o tokių periodų atsiranda pas visus anksčiau ar vėliau), pradėjau ieškoti būdų, kaip man dabar pasiderinti savo gyvenimą. Tada BAM! Atsiminiau, kad kažkur ant lentynos guli mano žurnalas. Kodėl gi ne? Pasigilinau, pildžiau ir žinot ką? Supratus, kas tai per įrankis, turbūt dar greičiau, nei po poros savaičių, jau jutau poveikį.
Tai nėra nei magija, nei mistika. Tiesiog MES! Mūsų pasąmonė, kuri viską kuria ir kuri verčia mus priimti vienokius ar kitokius sprendimus. Aš nutariau veikti save taip, kad kiekviena diena man būtų gera, kitokia, įdomi. Taip, dabar galiu drąsiai pasakyti - man gera, mane supa nuostabūs žmonės ir viskas klostosi kuo puikiausiai ;D Ačiū Dėkingumo žurnalui ir sau :D!"


Ačiū Ugnei!!!