top of page
  • Writer's pictureLina Niki

Kas yra Tavo degalai?

Updated: Oct 22, 2018

Daugelis žmonių, kuriuos pažinojau ir pažįstu (kažkada ir aš), turi sunkumų pakilti anksti, kad užkariautų pasaulį ir skirtų laiko sau. Žinau, kodėl yra taip sunku, nes mes neturime vidinių degalų.

Mano brangi, kažkada buvai ir tu kokia - vos iš lovos išlipdavai 9 ryto, nes kaip buvo gera šiltuose pataluose. Šiandien pašoki iš lovos žadintuvui 5 ryto nuskambėjus. Kas pasikeitė? Kokia bitė įgelia kiekvieną rytą?

NES AŠ ESU GALIMYBĖ.

Labai dažnai pasižiūriu į save bei savo gyvenimą, kaip režisierė, ne kaip aktorė. Kartą pažiūrėjusi paklausiau: "Ar tau patinka tai, ką matai?" Nuoširdžiai atsakiau, jog ne! Kodėl? Nes nors ir kokia esu patenkinta savo pasiekimais ir rezultatais (kaip smagu būna skaityti apie save, kuomet mane pristato kiti), žinau, jog galiu daug daugiau, nes aš esu GALIMYBĖ.


KAIP AŠ UŽSIKŪRIAU SAVĄJĄ MAŠINĄ? Turiu prisipažinti, jog be visatos pagalbos ir palaikymo, nebūčiau nuveikusi nieko šiame gyvenime, todėl teko prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir nesistengti nieko pakeisti, bet save! Nuo ko pradėti šiuos pokyčius?

#1 Būk dėkinga

Taip, tai geriausia malda, kurią gali sušnekėti kiekvieną dieną, kelis kartus per dieną. Tai gali būti jėgą ir puikus degalų ingridientas, kuris teps tavo variklį taip puikiai, kad negalėsi sustoti ir tik dėkosi ir dėkosi.


#2 Susikurk ritualus

Nieko nėra geriau, kaip pakilti 5 ryto ir žinoti, kad pirmosios 2 dienos valandos yra mano! Prausdamasi šlovinu savo kūną, kurio dėka vaikštau šiame žeme; Gerdama kavą ir valgydama skaniausią košę pasaulyje, negaliu atsidžiaugti skoniu; Kol virškinu maistą, su džiaugsmu dėkoju, perrašau savo tikslus ir afirmaciją savo SĖKMĖS ŽURNALE, išrašau 3 puslapius ir patikiu jiems savo mintis, o tuomet sportuoju. Tai būna vienos gražiausių dienos valandų ir didžiausia pagarba man pačiai.


#3 planuok

Džiaugiuosi, kad galiu planuoti, nes turiu tiek visko daug nuveikti šią dieną, tačiau visuomet klausiu savęs, ar šie darbai yra susiję su mano tikslais. Jeigu ne - žinau, ką daryti su jais. Jeigu taip, skiriu savo laiką ir dėmesį tam, kad darbai būti atlikti, tačiau visuomet įdedu meilę į tai, ką darau, nes taip skleidžiu geras mintis į atmosferą.


#4 Džiaukis mažomis sėkmėmis

Kasdien (tikrai taip) įvyksta mūsų gyvenimą mažų stebuklų ar sėkmių (kad ir kaip jas įvardinsime), kurios vertos mūsų dėmesio ir džiaugsmo vidinio, todėl vakare skiriu laiko apgalvoti, kas nutiko gero man šiandien. Būtinai tai užrašau. Juk kas pakels šuniui uodegą, jeigu ne jis pats? (haha) Jeigu kažkas nepasisekė, priimu tai ne kaip klaidą, bet kaip pamoką ir supratimą, jog esu arčiau savojo tikslo. Neteisiu savęs, nes tai blogiausia, ką galiu padaryti tiek sau, tiek kitiems.


#5 Medituok

Meditacija - tai puikus poilsis smegenims ir sugrįžimas į save, savojo puodelio papildymas. Meditacijos metu aš klausiu ir sulaukiu atsakymų į visus man rūpimus klausimus bei skiriu laiką savo kūnui, nes be jo - aš tik graži siela, kaip ir tu.


Tai mano degalų ingridientai. Nieko naujo neišradau, tik įdiegiau, bet tai mano kelias, kurį kūriau, koregavau ir tobulinu, nors tobulybė man neegzistuoja. Tai velnio išmislas. Geriausia, ką galiu padaryti - tapti geresne savęs versija ir tai yra mano didžiausias tikslas šiame gyvenime.

O kas yra Tavo degalai?


Su meile ir dėkingumu,

Lina

5 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page