• Lina Niki

Ar egzistuoja įdomesnė knyga už Tave patį?

Mielas drauge, kiekvieną kartą rašydama įrašą galvoju apie tave ir klausiu savo širdies, kokią vertingą žinutę galėčiau perduoti Tau šiandien. Taip jau nutiko, kad pasimetusi tarp minčių apie pasaulį bei gyvenimą, pamačiau vieną įrašą, kuriame buvo žavimasi moterimi, kaip menininke (nenorėčiau, kad žavėtumeisi Tu, tad vardo nesakysiu). Jeigu seki mano kelionę, tu jau žinai, jog man visuomet įdomu, kas iš tikrųjų slypi už TV ir žiniasklaidos pateikiamos informacijos.

Manęs komentuojančios viešoje erdvėje dažniausiai nesutiksite, tačiau tą kartą pajaučiau pareigą pasiūlyti pasidomėti tikrąją tos menininkės veikla, kuri buvo ir yra susijusi su žmonių krauju, aukojimais ir pan. (taip, tai anti-žmogiška veikla). Nenustebau gavusi atsaką, kad "ne visi žmonės gali būti ar yra satanistai." Sutinku 100% su jos nuomone. Tačiau yra kita medalio pusė...

Ką mes darome, kuomet esame nepatenkinti savimi? Jungiame TV, klausomės muzikos, skaitome knygas... Darome viską, kad tik negirdėti savo vidaus. Ten sutinkame kokią nors "žvaigždę", kurios gyvenimas - lyg sviestu pateptas, pavyzdinis, spindintis, blizgus, tiesiog NUOSTABUS. Tuomet mes pradedame galvoti: "Kaip aš tokio norėčiau, problemos neegzistuotų mano gyvenime." Štai čia ir prasideda visas šou - save į šoną, bet kitą žmogų - į Dievus.

O dabar pagalvokime ir atsakykime:

- ar tikrai to žmogaus gyvenimas yra toks nuostabus, kokį pateikia mums?

- kas mums TAI pateikia bei KODĖL (informacijos šaltinis)?

- Kiek mes informacijos turime apie tą žmogų?

- KODĖL jis tokią informaciją skleidžia apie save?

- ...


Galiausiai, kodėl mes žvalgomės į kitus, kuomet patys esame labai įdomus?! Kam mums skaityti kitų knygas, žiūrėti jų interviu, garbinti ir šlovinti, kuomet pats sau, žmogau, gali visa tai duoti?


Nesakau, kad visa informacija, knygos, video yra klaidingi ar kitokie -ingi, tačiau viena žinau, kuomet pradedi domėtis savimi - geresnės knygos tikrai neberandi.


Linkiu įdomaus skaitymo ;)
7 views0 comments

DĖKOJAME

kiekvienam išdrįsusiam keistis ir keisti pasaulį

Sekite mūsų naujienas

DŽ      SŽ

  • Facebook Social Icon
  • Facebook Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now