top of page
  • Writer's pictureLina Niki

Pažintys - vertinga valiuta?

Nuoširdžiai maniau, kad galėsiu išgyventi viena visą likusį gyvenimą. Vėliau atėjo mintis, jog galėsiu išgyventi TIK tarp žmonių. Galiausiai, supratau, kad be žmonių gerai, bet su žmonėmis - geriausia. Aišku, ne su visais.

Pažintys - vertinga valiuta?

Ar esate atlikinėję testą, kurio rezultatas - X% Intravertas;X% Ekstravertas? Nesu tikra, ar testai mums yra reikalingi (gal tuo atveju, kuomet esi pasimetęs šiame gyvenime) ir ar jie yra 100% teisingi, TAČIAU viena supratau, kad ir kaip man gera vienai, toli viena nenueisiu. Ypatingai tuomet, kuomet į galvą ateina nuostabaus projekto idėja (ar kelių).

Arba priimi realybę (1) tokią, kokia ji yra arba kuri savąją realybę (2), kokios nori.

Žinoma, žmonių santykiai yra viena opiausių temų (turbūt) pasaulyje, tačiau arba priimi realybę (1) tokią, kokia ji yra arba kuri savąją realybę (2), kokios nori. Abu pasirinkimai geri ir aš renkuosi 2. Žinau, jog pasirodysiu keista, bet man patinka svajoti, kurti (o gal ir Tu toks pat?) ir sukurti. Taigi pradėjau aš kurti savąją valiutą - žmones. Neteiskite, bet supraskite - kad ir kokia tai būtų valiuta, aš ją be galo vertinu. Turbūt kilo klausimas - kaip aš valiutą kuriu? Pasidalinsiu savais metodais:

#1 Intravertė virsta ekstravertePatikėsite ar ne, bet man nėra lengva visuomet prieiti prie žmogaus ir jį užkalbinti (nebent to reikia). Mieliau aš to nedarysiu, TAČIAU atsidūrus renginyje, kuriame nieko kito neveikiama, bet tik pažindinamasi, virstu aš Ekstraverte. "Sveiki, puikiai šiandien atrodote. Esu Lina. Kuo Jūs vardu?" Šypsena nuginkluoja, komplimentas puikiai papildo ir pokalbis prasideda.


#2 LŪPdažis Nugalėtojas 2018 m. pradžioje pasidovanojau Sau patį nuostabiausią lūpdažį, kurį nešioju visuomet ir jis yra NUGALĖTOJAS. Tai viena geriausių mano investicijų (5 £ )!

Turiu draugę, kompanijos Inglot LT vadovę, kuri buvo pakviesta skaityti pranešimo "Moters karjeros sėkmės - tinkamų lūpdažių rankose" ir su šiuo teiginiu galėjau sutikti 150%, nes nors ir kaip nedrąsu juo pirmą kartą padengti lūpas, bet nėra geresnio indikatoriaus, kuris parodo, jog esi drąsi ir savimi pasitikinti dama.


#3 išmok klausyti

Tikra tiesa - geriausiu pašnekovu tampi, kuomet moki išklausyti. Niekuomet nepamiršiu Dale Carnegie knygoje "Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms" paminėto pasakojimo, kuomet jis išklausė damos pasakojimą apie afriką ir tapo pačiu geriausiu pašnekovu. Jis ištarė vos kelis žodžius ir linksėjo pritardamas. Ar gali būti lengviau ir įdomiau? Nebent labai daug turi ką papasakoti apie save, tačiau viena žinau - mes sau patys esame fainiausi ir įdomiausi.


#4 Palaikyk ryšį ir...

Paklausk, kuo galėtum būti naudingas? Kad ir kaip gali keistai tai skambėti, bet padėjus, dar niekam nenukrito rankos ir gyvenimas nepasidarė blogesniu. Priešingai, padėti nieko nesitikint - tai laimėjimas nieko nežaidžiant. Man tikras malonumas suvesti 2 žmones, kurie, manau, puikiai galėtų bendradarbiauti ir patirti sėkmę, nes...


#5 Jeigu Tau sekasi - aš irgi sėkmingas žmogus!

Mano draugai žino ir jau patyrė, kad jų sėkmės - mano sėkmė. Puikiai supratau, jog jeigu aš esu sėkmingų žmonių būryje, tuomet ir aš tampu sėkmingu žmogumi. Jeigu esu milijonierių būryje, labai greitai pati tampu milijoniere, nes "su kuo sutapsi, tuo ir patapsi." Net ir vaikai tą puikiai žinojo (bent jau mūsų karta).


Taip, pažintys ir jų puoselėjimas, reikalauja laiko ir pastangų, tačiau darant tai nuoširdžiai, sėkmė garantuota.

Visuomet vadovaujuosi posakiu: "Take care of your netWORK & Your netWORTH will grow eventually." (Pasirūpink savo aplinka, o jie pasirūpins tavo pajamomis), Nes pažintys - vertinga valiuta.


Švęskite žmones | Džiaukitės | Atraskite | Pažinkite | Padėkite | dėkokiteNuoširdžiai dėkinga,

Lina8 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page