• Lina Niki

Pinigai - ar jie atsiranda iš dangaus? Dėkingumo Žurnalo istorija.

Updated: Oct 22, 2018

Puikiai suprantu, jog pinigų tema - pati įdomiausia bei aktualiausia. Išklausiusi ne vieną seminarą, mokymus, video bei mokymus, supratau vieną svarbų dalyką - kartais jie nukrenta iš pačio dangaus.

DĖKINGUMO ŽURNALAS

Sukurti DĖKINGUMO ŽURNALĄ (DŽ) man buvo tikras džiaugsmas, iššūkis, tona pamokų, juoko, ašarų, svajonių bei krūva tikėjimo dievu (pasitikslinimas - nesu religinga, bet tikiu dievu/visata). Nutiko man taip ne kartą ir ne du, nes kuriu aš kasdien, todėl mano kelelis yra spalvotas, bet gražus. Tačiau aš ne apie tai, o apie pinigus.

Sveiki, Lina. Vakar Jums laiške rašiau, jog už spaudą reikės mokėti X Eur, tačiau suklydau. Suma bus didesnė (m ano širdis kulnuose).

Artėjo 2016 m. Birželio 16 d., kuomet įvyko DĖKINGUMO ŽURNALO pristatymas. Tai įsimintinesnė diena, nei bakalauro diplomo atsiėmimas. Ta diena man buvo tokia svarbi, nes susirinko be galo daug žmonių, kuriems dėkingumas buvo ir yra (tikiuosi) svarbi vertybė. Nepaisant šio fakto, kad DŽ būtų išleistas, reikėjo pasukti žaviąją galvelę. Taigi sukau - ieškojau žmonių, kurie turėtų pinigų ir norėtų investuoti į leidybą. Spėkite, ar nors vienas atsirado?

Į nervukus per didelius noriukus Klausiau aš senų dėdžių, bet sakė, jog netiki šia idėja. Klausiau jaunų vyrų, bet sakė, kad pagalvos (galvoja po šiai dienai), o lemtingoji data artėja. Galvojau, kur man reikėtų eiti papildomai padirbėti, kad gauti reikiamą sumą atspausdinimui (keli tūkstančiai eurų) ir vieną dieną gaunu laišką iš labai gero žmogaus, kuris rūpinosi spauda. Laiške buvo parašyta lemtingoji suma už leidybą (Širdį tikrai suspaudė, bet valerijono neprireikė.) Laišką ignoravau, nes neturėjau pinigų.

Kitą dieną sulaukiu to pačio gero žmogaus skambučio ir jis sako: "Sveiki, Lina. Vakar Jums laiške rašiau, jog už spaudą reikės mokėti X Eur, tačiau suklydau. Suma bus didesnė (mano širdis kulnuose). Kadangi tai mano klaida (Širdis sugrįžta į krūtinę), ketinu Jums suteikti galimybę išsimokėti per 3 mėnesius, t.y. pirmąją įmoką padarysite po mėnesio nuo dabar, 2-ą po 2 ir 3-ią po 3." Tuomet tikrai verkiau iš laimės!!! O po 2 mėnesių visa suma buvo apmokėta iš gautų pajamų už parduotus DŽ.Ar vien tikėjimo pakanka?

Ir taip, ir ne. Vadovaujuosi dažnai posakiu - kuomet tu ilsiesi, Dievas dirba. Labai dažnai ši praktika veikia, o kartais tiesiog apie ją pamirštu ir ji nustoja veikusi. Kuomet nustojau ieškojusi sprendimo už kokius eurus išleidus DŽ, Dievas pradėjo dirbti ir pačiu netikėčiausiu būdu atsiuntė man neįtikėtiną pasiūlymą.

Tuomet taip netikėjau, bet dabar tikiu, kad jeigu į tavo širdį atėjo idėja, ją privalai įgyvendinti, nes esi pakankamai galingas, kad tai padarytum, o pasakius jai NE, ji nukeliauja pas kitą žmogų ir sužinai, jog JAV toks pat produktas buvo išleistas į rinką. Ar verta tuomet gailėtis? Deja, per vėlu.


Kodėl pasidalinau šia istorija? Nes tikiu, kad pinigai bei galimybės atsiranda iš dangaus, mums tik reikia tikėti bei ilsėtis, o Dievas atliks savo darbą kuo puikiausiai. Daugeliui taip nutiko, nutiks ir Tau, nes KODĖL NETURĖTŲ?


Su dėkingumu,

Lina

14 views0 comments