top of page
  • Lina Niki

Labiausiai atsipirkę INVESTUOTI pinigai ir laikas... į save.

Žiūriu į mūsų pasaulį ir matau daug... daiktų. Ir labai daug žmonių, norinčių tų daiktų, bet bijančių pokyčių, nes tai yra sunku. Labai džiaugiuosi, kad dauguma daiktų, pavyzdžiui, televizoriaus pultelis, gimė ir tingėjimo atsikelti ir perjungti kanalą. Taip pat džiaugiuosi dėl skalbimo mašinos bei viryklės.

Foto - Vaida Ivanauskienė

Prieš 10 metų mąsčiau kaip daugelis: "Pabaigsiu universitetą, susirasiu vyrą, ištekėsiu. Iki 25 m. jau turėsiu 2 vaikus, butą (tikėtina, kad už paskolą) ir darbą." Žiūrint pragmatiškai, gyvenimo tikslai visi jau bus pasiekti. Galima ir numirti :) Tačiau sulaukusi 25 m. neturėjau nei vieno iš minėtų dalykų TIK didelį norą suprasti - koks iš tikrųjų mano tikslas? Pasirodo, kad jis toks pats, kaip ir visų (manau) bei labai paprastas - padėti kitiems savo buvimu. Žinau, gal ir keista aš arba mano tikslas keistas, tačiau viena supratau, kad tokia, kokia esu, galėtų būti geresnė ir pilnesnė, kad turėčiau, ką pasiūlyti.


STOP!


Štai čia aš ir klydau. Tiek aš, tiek Tu, tiek visi kiti yra pakankami.


Ar ties čia reikia sustoti? NE, MIELAS DRAUGE!


Per visus šiuos metus pastebėjau, kad manipuliuodami mūsų visų "NEPAKANKAMAS" jausmu, puikiai gyvena ekonomika, siūlydama įsigyti didesnį A, gražesnį B, stilingesnį C ir dar visokį kitokį Š. Deja, tai nei vieno laimingu nepadarė. Na, gal kelioms minutėms, bet ir vėl norėjosi kažko naujo.


Štai čia aš ir sustojau bei pradėjau investuoti į save, o ne į daiktus (tiesą pasakius, tai geriau apibūdinama kaip pinigų švaistymu). Turiu draugę, kuri turi begales daiktų, rūbų, kurie nebetelpa 2 a. name, Nori daugiau daiktų, vaikų, tačiau laimės vis tiek neranda, nes ne ten ieško.


Tad jeigu turi pinigų ir laiko, investuok į save (pasirink formą: įsiklausymas į save, joga, knygos, pokalbiai su įkvepiančiais žmonėmis, kt.)

Tai atsipirks labai greitai ir gausa, kokios neregėjai.


Tai geriausia mano kada nors padaryta investicija, todėl aš esu vis labiau laiminga bei galiu dalytis laime su kitais. Duosiu ir tau jos, jeigu padarysi savo namų darbus :)45 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page