• Lina Niki

Mano kelionės po išorinį ir vidinį pasaulį

MIELAS DRAUGE,


Prieš 11 metų, su pilnomis ašarų akimis, mojuodama tėveliams pro autobuso langą, iškeliavau į Taliną (Estija). Verkiau, nes buvo liūdna palikti savo buvusį pasaulį, tačiau širdis nekantravo, nes laukė pati nuostabiausia kelionė.

Buvau viena, tik su lagaminu ir savo apribojimais. Pasirodo, jie atkeliavo kartu su manimi, todėl juos priglaudžiau. Glaudžiau kurį laiką, kol jų iš manęs neatėmė gyvenimas. Žinau, kad Visata man turėjo bei turi patį geriausią planą, todėl kartais su juo sutikdama, o kartais jam prieštaraudama, pradėjau ragauti šį pasaulį. Pirmasis kąsnis - nepažįstamas lietuvis, kuris man parodė, kad gyvenu dėžutėje, kurią man sukalė visuomenė, šeima, mokykla (ir ne viena)... O jis, šaunuolis, išpjovė joje skylę, kad įleistų šviesos. Visą kitą darbą padariau aš pati iki išgrioviau sienas.

Dievaži, nebuvo lengva visus tuos 10 metų griauti. Buvo ašarų, pykčio, nepasitenkinimo, liūdesio, bet tik viena mane gelbėjo - dėkingumas. Pasiimdavau aš jį į visas keliones po pasaulį, nes jis toks lengvas ir paprastas bei nekaprizingas (palyginti su manimi!) Buvau Amerikoje, daugelyje Europos šalių ir galvojau, kad visose pabėgsiu nuo savų problemų. Nepatikėsit, jos vis tiek grįždavo su manimi.

Pradėjau galvoti: "Jeigu tiek daug pinigų kainuoja keliauti, tai gal man geriau likti ten, kur esu ir pradėti keliauti į savo vidų? Manau, kad bus pigiau." Šis planas pasitvirtino ir nustojau pašėlusiai keliauti po pasaulį prieš 1,5 metų. Žinote, kai ko nors užsiprašai iš Visatos, ji be jokių abejonių suteikia viską, ko tik nori, jeigu esi pasiruošęs ir labai LABAI nori. Dar pridėkime dėkingumą ir gaunasi puikus COMBO.

Kas mane pažįsta ne vienerius metus, tikėdavosi kas kart sužinoti, į kurią šalį kitą mėnesį skrendu. Tačiau labai greitai atprato to klausti, nes dabar vienintele kryptimi keliauji ir niekas iš tikrųjų nežino, kur. Tad ką aš atradau savo viduje?


  • MEILĘ SAU - tai terminas, kuris visapusiškai apibūdina šilumą, sklindančią iš mano ir kiekvieno individo vidaus;

  • PASITIKĖJIMĄ SAVIMI IR VISATA, nes, pasirodo, tai puikiausiai nuima stresą;

  • NEPRISIRIŠIMĄ prie daiktų ir žmonių, nes tiek vieni, tiek kiti ateina pamokai arba sezonui;

  • GERĄ LAIKĄ SU SAVIMI, nes kad ir kaip smagu su kitais, bet geriausia draugė sau aš esu pati;

  • LEIDIMĄ SAU DAUGIAU - daiktų, patirčių, gero maisto ir kt., nes ilgą laiką maniau, kad pinigus reikia taupyti. Dabar suprantu, kad juos reikia arba kaupti arba investuoti. O dar geriau - daryti abu veiksmus iš karto.

Dar tik 1,5 m. praėjo ir jie išmokė daugiau, nei keliaujant po kitas šalis, kuomet vidinė mano šalis tokia turtinga ir neatrasta atrodė iki dabar. Mielas mano drauge, jeigu manai, kad kelionės sau negali leisti - labai klysti. Tiesiog ne ta kryptimi žiūri.


53 views0 comments

Recent Posts

See All