• Lina Niki

NEAPSIGAUKITE! Mums reikia vieni kitų

Mielieji, graudu matyti, kad mes laikomės atstumo vienas nuo kito dėl dirbtinai sukurto cirko. Mums reikia vieni kitų - mes esame viena. Bendraudami stipriname vieni kitų imunitetą.

Dažnai kartojamas melas tampa tiesa!


Mąstykime apie viską kaip apie monetą su dvejomis pusėmis - jeigu yra laimė, iki jos buvo ir nelaimė. Kartais mums norisi pabūti vieniems, tačiau mes vieni be kitų negalime.

Mane labai LABAI supykdė (kas nutinka gan retai), kuomet aš ir dar 3 mano draugai norėjome prisėsti prie vieno stalo, tačiau mums neleido, nes mes ne šeima! Taip, aš žinau, kad tokie yra "reikalavimai", tačiau ar Jums yra normalu būti atskirtiems?

Nuoširdžiai liūdna matyti, kaip mumis manipuliuojama. Šiuo metu vadovaujamasi principu - "Skaldyk ir valdyk." Suskaldytą bendruomenę labai lengva valdyti. Neapsigaukite! Mums reikia vieni kitų. Kartu mes - JĖGA.

Prasidėjus cirkui raginau visus bendrauti, ypatingai su artimaisiais. Liūdna darosi sužinojus, kad vieni kitus skundžia šiuo laikotarpiu, jeigu žmogus GALimai serga. Liūdna buvo sužinoti iš daktarės, kuri už galvos susiėmusi pasakojo, jog nuo širdies ligų susirgusių bei mirusių padidėjo tris kartus! Atsiminkite, kraujas - tai DŽIAUGSMAS, kuris keliauja per mūsų kūnus. Jeigu atimamas iš mūsų džiaugsmas, kūnas serga.

Gal tai ir ne pats laimingiausias įrašas, kurį kada nors esu pamačiusi, tačiau man liūdna matyti, kaip atstumas tarp mūsų didėja. Tačiau būkite sąmoningi, mąstykite ir klausykite savo vidaus, o ne tam tikrų asmenų nurodymų, kurie yra nepagrįsti. BENDRAUKIME, NES MUMS VIENI KITŲ REIKIA!


27 views0 comments