• Lina Niki

Pasaka apie laimės laukimą

Nelaukite geresnių dienų, nes, kaip žinia, jos neateina, jos tiesiog YRA.

NE taupykite blogai dienai, o kaupkite gerai dienai. Dirbkite, nes patinka, o ne todėl, kad reikia (tikrai tai įmanoma ir Jūs tai žinote). Todėl šiandien nori Jums padovanoti pasaką apie laimės laukimą.


Viename nedideliame pajūrio miestelyje gyveno jauna graži mergina.


Ji labai norėjo laimės, tos pačios, apie kurią visi aplink tik ir kalbėjo, maža to, žmonės sakė, kad gautum tą stebuklingą laimę, reikia stotis į ilgiausią eilę, kurios pradžios nebuvo matyti.


Žmonės vis stojosi į eilę, jie kantriai laukė ir kartais net trumpai pasišnekučiuodavo, nes ilgiems pokalbiams tiesiog nebuvo jėgų - taip žmonės buvo pavargę nuo stovėjimo toje eilėje.


Jie tyliai pasikalbėdavo apie tai, kaip bus gerai, kai jie bus laimingi, kaip puikiai jie gyvens, visai kitaip nei dabar, tereikia dar truputį palaukti, o jau tada, tada tai jau viskas bus kaip gražiausioje pasakoje.


Todėl ir mergina stovėjo su visais ir laukė savo eilės. Kartais ji pažiūrėdavo į jūrą ir sunkiai atsidusdavo. Bet juk ji negalėjo išeiti iš eilės.

Mergina tvirtai nusprendė, kad būtinai sulauks savo laimės, juk ji dar tokia jauna, jai prieš akis visas gyvenimas.


Bet vieną dieną ji neištvėrė. "Aš tik minutėlei pasitrauksiu, gerai? Tik jūs nepamirškite, kad aš prieš jus stovėjau..." - perspėjo mergina žmogų, kuris stovėjo už jos eilėje.

Ir, net nesulaukusi atsakymo, nubėgo prie jūros. Mergina ėjo pakrante, o bangos švelniai gaivino jos kojas. Skaisčiai švietė saulė, pūtė šiltas vėjelis, krykštavo žuvėdros.

"Ach, kaip gražu, kokia palaima! " - pagalvojo mergina, brisdama per bangas pakrantėje, - "Ir jei ne šita eilė prie laimės, kokia aš būčiau laiminga!"


Taip ir mūsų gyvenime: kaip dažnai žmonės laukia iliuzinės išorinės laimės, bet nepastebi mažų kasdieninių laimės šaltinių - tyros meilės, žmonių gerumo, draugystės, artimųjų širdžių šilumos, bendravimo džiaugsmo, kūrybinio polėkio, gamtos grožio - mažų laimės šaltinių, kurie ir yra ta Tikra Didelė Laimė


69 views0 comments

DĖKOJAME

kiekvienam išdrįsusiam keistis ir keisti pasaulį

Sekite mūsų naujienas

DŽ      SŽ

  • Facebook Social Icon
  • Facebook Social Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now