top of page
  • Writer's pictureLina Niki

15 dalykų, kuriuos PRIVALU vertinti

Mes visi patiriame daug streso, nes galvojame apie praeitį arba ateitį. Tačiau pamirštame, kiek daug šiuo metu turime. Noriu su Jumis pasidalinti 15 dalykų, kurie mane sugrąžina į dabartį ir primena, kokia esu laiminga bei turtinga.

Foto - Ramunė Albrektienė

#1 Tėveliai

Vieną dieną, žinau, jų nebus, todėl kasdien paskambinu išgirsti jų balsą, nes tai žmonės (su gerosiomis ir blogosiomis savybėmis), kurie suteikė man gyvenimą, kaip ir tau.

Atsimink, kaip labai norėjai šio gyvenimo, kokį dabar turi!

#2 Puikus maistas

Ar pameni tą jausmą, kuomet įsidedi į burną kąsnį ir iš malonumo sušunki: "Kaip skanu!"? Taip, tokiais momentais supranti, kaip gerai, kad gyvenu!


#3 Laikas su draugais

Nieko nėra geriau už akimirkas su draugais, kuomet kartu praleidi kokybišką laiką kalbant apie gyvenimą taurinančius momentus, o bekalbant ateinančius AHA! momentus.


#4 Sveikata

Tik tuomet, kuomet būna blogai, supranti, kaip gera jaustis sveiku žmogumi. Vertink sveikatą DABAR!


#5 Galimybė skaityti knygą

Man knyga - pokalbis su protingu žmogumi (nesvarbu, jog jis negirdi Tavo minčių), tačiau atėjusios pamokos bei supratimas beskaitant - neįkainojama patirtis.


#6 Mėgavimasis vonia (ir burbuliukais)

Kaip pasiilgstu šiltos vonios, jos pūtų ir druskų (jos nėra mano bute), nes tik tuomet suprantu, koks tai palaimingas malonumas, kuomet Tave apgaubia šiltas vanduo.


#7 Laikas su gyvūnu

Nors ir senai, bet puikiai prisimenu, kaip būdavo smagu (nors ir nepatogu) miegoti su Pikiu (katinas) bei Vagučiu (šuo) vienoje nedidelėje lovoje, tačiau KARTU! Tai būdavo jų tylus pasakymas: "Man gera su Tavimi!"

P.S. Gyvūno laikymas prailgina gyvenimą 10 metų.


#8 Saulėlydžio stebėjimas

Tai akimirka, kuomet supranti, kad dėl jos buvo verta gyventi, nes šis grožis įsirašo į atmintį ilgam.


#9 Būti savimi

Šiuo metu ypač lengva save lyginti su kitais, kurie turi daugiau, atrodo gražiau, bet ar ne TU esi pats geriausias ir gražiausias žmogus pasaulyje?


#10 Laikas minkštuose pataluose

DIEVINU laiką lovoje bei būseną, kuomet kūną apgaubia šilti ir minkšti patalai. Tuomet supranti, ko verti geriausi rytai.


#11 Kelionės

Tai ne tik nuskristi kilometrai, bet ir nueiti per miestą atstumai, kurių metu pažįsti ne tik miestą, bet ir save. Kuomet kyla puikiausios idėjos ir atrandi pasaulį, esantį šalia.


#12 Šiltas gėrimas žiemos vakarą

Pledas ant kūno. Gražus puodukas su gėrimu viduje, kuomet už lango lyja arba siaučia pūga. Kaip to gali neįvertinti?


#13 Šaltas gėrimą karštą žiemos dieną ar paplūdimyje

Kuomet saulė tau sako: "Aš karšta, kaip 40 laipsnių!" Griebiesi šalto ir gaivaus gėrimo, o pirmąjį gurkšnį išgėrus supranti: "Viskas įmanoma šiame pasaulyje!"


#14 Drabužiai

Taip, tai elementarus kaip 2*2 daiktas/įrankis, bet ar visi juos šiame pasaulyje turi? NE! Tad kodėl mums to neįvertinus ir nepadėkojus kiekvieną dieną?


#15 Stebuklai

Kiekvieno iš mūsų gyvenime vyksta stebuklai, didesni ar mažesni. Ar tu juos pastebi? Nesu tikra, bet viena žinau, juos verta matyti, nes tuomet pajauti dėkingumą gyvenimui...


Už visa tai ir daugiau, esu dėkinga gyvenimui... O tu?


14 views0 comments
bottom of page